Takke en kontakbesonderhede van takvoorsitters

Vind ‘n tak naby jou! Kliek hier om die landkaart met takke te sien.

 

 

Kontak ons

Wes-Kaap 1

DORP

TAK

TAK NR.

TAKVOORSITTER

E-POS

Brackenfell

Simfonie

342

Karien v Huysteen-Kleynscheidt

 

 

 

 

082 618 9185

vhkarien2@gmail.com

Belville

Welgemoed Rooipypie

148

Ria Breed

 

 

 

 

082 994 9700

ria.breed@vodamail.co.za

Caledon

Overberg

75

Elbé Fourie

 

 

 

 

082 695 4239

hjlb@twk.co.za

Durbanville

Bergsig

193

Ilze Lammers

 

 

 

 

072 623 1967

ilze.lammers@gmail.com

Durbanville

Fynbos

315

Brenda Marais

 

 

 

 

083 292 5437

brendamarais@iafrica.com

Kleinmond

Kleinmond

314

Anli Theron

 

 

 

 

071 115 0380

anlitheron@gmail.com

Mosselbaai

Seemeeukring

141

Elize Barnardt

 

 

 

 

082 829 8133

barnardte@telkomsa.net

Oudtshoorn

Kannaland

101

Sanette Barry

 

 

 

 

082 405 7726

sanettebarry@gmail.com

Strand

Helderberg

108

Sandra Cadle

 

 

 

 

082 821 2556

sandracadle7@gmail.com

Strand

Melkbaai

11

Mariaan Herbert

 

 

 

 

082 358 9126

mariaan@adept..co.za

Wes-Kaap 2

DORP

TAK

TAK NR.

TAKVOORSITTER

E-POS

Paarl

Huguenot

105

Hermien Du Plessis

 

 

 

 

082 874 2460

hermien7@lantic.net

Paarl

Wynland

216

Florisa(Flos) Stofberg

 

 

 

 

082 414 2278

fss@vodamail.co.za

Saldanha

Weskus

164

Amanda Shand

 

 

 

 

082 671 8099

amandashand@gmail.com

Wellington

Groenberg

177

Anna-Mareé Marais

 

 

 

 

084 628 0574

oumiesmarais@gmail.com

Wellington

Wamakersvallei

173

Magdarie Mouton

 

 

 

 

072 300 4526

magdarie.mouton@gmail.com

 

 

 

 

 

Oos-Kaap 3

DORP TAK TAK NR. TAKVOORSITTER E-POS
Despatch Despatch Mosaik 295 Annatjie Kemp  
      084 512 9721 annatjiekemp3108@gmail.com
Jeffreysbaai Seemeeu 179 Thea van Rensburg  
      079 799 2084 theavanrensburg@gmail.com
Port-Elizabeth Baakensvallei 247 Ursula Cloete  
      082 294 5386 nieuwoudtf@telkomsa.net
Port-Elizabeth Carpe Diem 264 Linda Fourie  
      082 335 3530 lindafourie489@telkomsa.net
Port-Elizabeth Dolfyn 329 Karen Hauman  
      084 620 7323 haumankaren7@gmail.com
Port-Elizabeth Laventel 132 Malinda Campher  
      083 753 8308 roelfcampher@telkomsa.net
Port-Elizabeth Louisa Meyburgh 190 Suzette Fourie  
      082 221 0562 louisameyburg@absamail.co.za
Port-Elizabeth Olienhout 252 Lynette Jacobs  
      082 774 5390 lynette@ljacobsbrokers.co.za
Port_Elizabeth Saffier 372 Karen Hauman  
      084 620 7323 haumankaren7@gmail.com
Port-Elizabeth Sonvanger 369 Danike Claasen  
      082 927 6226 vrdanike@gmail.com
Port-Elizabeth Suikerbekkie 363 Carin Pelissier  
      072 672 6577 mcpel@telkomsa.net

Noord-Kaap 4

Kimberley

Kimberley Aandtak

126

Amanda Bothma

 

 

 

 

076 295 2184

amanda@duncan-rothman.co.za

Kuruman

Kuruman Die Oog

116

Susan Hoon

 

 

 

 

082 573 4389

hoonde@gmail.com

Vrystaat-Sentraal / -Suid 5

Bloemfontein

Bloemfontein-Suid

21

Marianna Uys

 

 

 

 

082 322 9930

marianna.uys1@gmail.com

Bloemfontein

Heuwelsig

99

Marda Oosthuysen

 

 

 

 

082 826 1419

bnmarda@xsinet.co.za

Ladybrand

Lelie

245

Heléne Crous

 

 

 

 

073 101 5501

hcrous@telkomsa.net

Senekal

Senekal Junior Groep

365

Anine Smith

 

 

 

 

072 580 5667

asmitkir@gmail.com

Senekal

Senekal

340

Marietha Heyns

 

 

 

 

082 858 6432

mariethaheyns@gmail.com

Theunissen

Theunissen

204

Ina Pienaar

 

 

 

 

083 264 0163

pienaar159@gmail.com

Vrystaat-Noord / -Oos 6

Bethlehem

Bethlehem

170

Sophia Herman

 

 

 

 

082 575 9106

jakenfia@gmail.com

Frankfort

Magrietjie

239

Swakie du Plessis

 

 

 

 

082 825 7212

swael@skysat.co.za

Kroonstad

Madelief

15

Lorraine Snyman

 

 

 

 

082 779 5512

snyman370@gmail.com

Lindley

Valsrivier

249

Tommeli Venter

 

 

 

 

076 420 4120

tommeliv@gmail.com

Reitz

Sonneblom

287

Barbra Fick

 

 

 

 

082 783 9401

barbrafick@gmail.com

Riebeeckstad

Riebeeckstad

313

Annette van der Merwe

 

 

 

 

073 142 5588

annettevandermerwe@gmail.com

Welkom

Welkom

61

Hannetjie De Bruin

 

 

 

 

083 359 8469

hannetjie.debruin@gmail.com

Natal 7

Dundee

Dundee

169

Dorea Coetzee

 

 

 

 

083 291 6178

dorea011@gmail.com

Newcastle

Bergwind

76

Magda Vosloo

 

 

 

 

079 396 7225

vosfam@telkomsa.net

Mpumalanga 8

Nelspruit

Eersteling

1

Hetta Nel

 

 

 

 

082 529 4811

hetta@paradors.co.za

Witbank

Potpourri

338

Esther Grobler

 

 

 

 

083 453 9735

esther@maraisbasson.co.za

Witrivier

Koraal

130

Marelize Schuld

 

 

 

 

083 700 9345

schuld@vodamail.co.za

Limpopo 9

Nylstroom

Olienhout

166

Alita Rose

 

 

 

 

082 552 8049

alita3rose@gmail.com

Pietersburg

Eerstegoud

16

Anjah De Nysschen

 

 

 

 

082 854 3783

anjah@live.co.za

Springbokvlakte

Sekelbos

328

Ansie Pretorius

 

 

 

 

083 558 5971

ansie.pretorius223@gmail.com

Vaalwater

Vaalwater

64

Dalene Vermaak

 

 

 

 

083 287 4144

kvelektries@esnet.co.za

Noordwes 10

Brits

Dagbreek

134

Sarita Lourens

 

 

 

 

083 625 2216

saritalourens@gmail.com

Klerksdorp

Klerksdorp

44

Renate Vermaas

 

 

 

 

083 252 9281

renate@gds.co.za

Leeudoringstad

Leeudoringstad

219

Corné Jonker

 

 

 

 

082 324 9526

0823249526@vodamail.co.za

Rustenburg

Adelpha

201

Annette Ipland-Erasmus

 

 

 

 

082 602 4704

annette.ipland@gmail.com

Stella

Stella

26

Jeanne Vermaak

 

 

 

 

084 580 3397

wpvermaak@lantic.net

Swartruggens

Marlotti

238

Riana Le Roux

 

 

 

 

071 184 9305

swartruggens.dpo@saps.gov.za

Gauteng-Noord 11

Centurion

Karee

330

Annelize Kay

 

 

 

 

083 406 6276

kayallegro@telkomsa.net

Centurion

Sesmylspruit

85

Susan O’Kennedy

 

 

 

 

082 446 4153

hf.okennedy@gmail.com

Pretoria

Faerie Glen

162

Yolandé van Tonder

 

 

 

 

082 927 1463

iyffvt@netactive.co.za

Pretoria

Glenstantia

318

Stella van Rooyen

 

 

 

 

083 408 5205

stelvr67@gmail.com

Pretoria

Grietjie

70

Hester Pienaar

 

 

 

 

072 319 5400

hester.pienaar15@gmail.com

Pretoria

Saamstaan

38

Barbara Le Roux

 

 

 

 

076 723 3575

 

Pretoria

Visie+

213

Marié Botha

 

 

 

 

082 573 0290

bathahj@gmail.com

Pretoria

Waterkloof Aandblom

158

Ellanor Maritz

 

 

 

 

083 444 7112

ellanor55@gmail.com

Pretoria

Waterkloof Glen

76

Mariëtte de Villiers

 

 

 

 

083 654 4529

mariettedv@gmail.com

Gauteng-Suid 12

Alberton

Olienhout

111

Brenda van Zyl

 

 

 

 

072 285 5887

brendavz@vodamail.co.za

Benoni

Protea

41

Elizabeth Kruger (Donsie)

 

 

 

 

084 627 2393

elkruger@justice.gov.za

Boksburg

Omgeegroep

112

Tina Du Toit

 

 

 

 

082 828 3007

10adutoit@gmail.com

Heidelberg

Suikerbosrand

83

Barbara Jooste

 

 

 

 

084 890 1983

barbara@spoonfuldelight.com

Johannesburg

Aasvoëlkop

69

Martinette Kritzinger

 

 

 

 

082 789 1232

mjkritz@gmail.com

Vaaldriehoek

Crescita

29

Susan Lucouw

 

 

 

 

082 898 1054

corals@worldonline.co.za

Oos-Kaap 13

Burgersdorp

Burgersdorp

165

Mareen Koen

 

 

 

 

072 521 1968

roulphkoen@gmail.com

Colesberg

Colesberg

253

Landi Du Plessis

 

 

 

 

060 522 0383

jacduplessis10@gmail.com

Graaff-Reinet

Graaff-Reinet

113

Welma Theron

 

 

 

 

084 581 9106

welma.theron@gmail.com

Noupoort

Noupoort

319

Sandra Lessing

 

 

 

 

082 695 9316

jurie@adsactive.com

Somerset-Oos

Somerset-Oos

124

Sonja van Aardt

 

 

 

 

072 116 1552

kvanaardt@jabama.co.za

Winterberg

Winterberg

103

Elize van Schalkwyk

 

 

 

 

084 657 3184

elizevanschalkwyk47@gmail.com